slide1 slide1 slide1 slide1
Hotel Marand Rzeszów
Zaczernie 914
36-062 Zaczernie
tel.:
(017) 855 2823
e-mail:
www:
Hotel ma swą lokalizacje w okolicy Rzeszowa i Zaczernia przy drodze krajowej nr 9 (Rzeszów - Warszawa), zaledwie 6 km od lotniska w Jasionce. Nasz hotel dysponuje 44 miejscami noclegowymi. Jest to doskonałem miejsce do organizowania konferencji, szkoleń i imprez okolicznościowych.

marand

Restauracja

restauracjaHotel Marand posiada doskonale wyposażoną bazę gastronomiczną, która pozwala na obsługę nie tylko gości hotelowych, ale również zorganizowanych grup z zewnątrz. Klimatyzowana jak i mile urządzona sala restauracyjna zapewnia znakomitą i miłą obsługę kelnersko-barmańską, która z pewnością zachęca do odbywania częstych spotkań towarzyskich i biznesowych w naszym lokalu.

restauracjaSpecjalnością Szefa Kuchni są w szczególności dania kuchni polskiej jak i niepowtarzalna pizza. W karcie dań można znaleźć m. in. takie przysmaki jak: Polędwica po Myśliwsku, Jadło Drwala, Królewska Rolada z Kurczaka, Schab po zbójnicku, Przysmak Gajowego, Polędwiczkę wieprzową w sosie curry i wiele innych smakołyków na każdy apetyt i dla każdego typu smakoszy.

To przytulne i ciepłe wnętrze zachęca do spędzenia miłego dnia czy wieczoru przy lampce dobrego Włoskiego, Hiszpańskiego, Argentyńskiego, Australijskiego czy Chilijskiego wina, wyszukanym drinku czy wspaniałej kawie, serwowanej na kilka sposobów.

Restauracja czynna:
- 7:30 do 9.30 (śniadanie)
- 10:00 do 22:00