slide1 slide1 slide1 slide1
Hotel Marand Rzeszów
Zaczernie 914
36-062 Zaczernie
tel.:
(017) 855 2823
e-mail:
www:
Hotel ma swą lokalizacje w okolicy Rzeszowa i Zaczernia przy drodze krajowej nr 9 (Rzeszów - Warszawa), zaledwie 6 km od lotniska w Jasionce. Nasz hotel dysponuje 44 miejscami noclegowymi. Jest to doskonałem miejsce do organizowania konferencji, szkoleń i imprez okolicznościowych.

marand

Chrzciny, Komunie, Wesela

komunieRestauracja Marand organizuje wszelakiego rodzaju imprezy rodzinne takie jak imieniny, chrzciny, urodziny czy komunie. Potrafimy stworzyć dla państwa klimat ciepła rodzinnego, a kuchnia zaskoczyć bogactwem smaku. Specjalnie da Państwa wymagań i oczekiwań przygotujemy ofertę która zaskoczy nie jedno podniebienie. Na imprezach z udziałem dzieci nie zabraknie atrakcji kulinarnych, a możemy również zapewnić obsługę rozrywkową dla dzieci. Więcej szczegółów udzielimy Państwu już w samej restauracji gdzie serdecznie zapraszamy...

Hotel Marand organizuje również niepowtarzalne i niezapomniane przyjęcia okolicznościowe: weselne, komunijne, chrzciny, jubileusze, imprezy firmowe integracyjne i inne od 30-150 osób. Nasze bogate doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych gwarantuje satysfakcję z przeprowadzonych przez nas imprez. Zapewniamy wspaniałą i przestronną, klimatyzowaną salę restauracyjno-bankietową oraz profesjonalną obsługę. Oferujemy dania z naszego menu jak i dowolne potrawy na Państwa życzenie. Przygotowane jak zawsze z wyjątkową starannością- tak aby zaspokoić podniebienie nawet najbardziej wymagających smakoszy sprawiając, że będzie jeszcze bardziej wyjątkowe i niezapomniane. Niebanalne i najwyższej jakości serwowane dania to niezbędny element każdego udanego przyjęcia.

komunieZajmiemy się każdym nawet najdrobniejszym szczegółem imprezy, tak aby Państwo mogli się czuć gościem na własnym przyjęciu. Nasze zaplecze techniczne zapewnia ze jesteśmy w stanie obsłużyć każdą imprezę. Zdobywane doświadczenia na rynku pomaga nam w spełnieniu życzeń naszych klientów. Pracują u nas doskonali fachowcy których cechuje chęć robienia czegoś, co przynosi satysfakcję.

Hotel Marand nie tylko zorganizuje Młodej Parze wspaniałe przyjęcie weselne, ale również zaprosi na noc poślubną do apartamentu który oczywiście jest w cenie przyjęcia.

Dla gości weselnych oferujemy specjalne ceny pokoi oraz strzeżony parking Wesele w hotelu Marand to zarówno wyśmienita uczta, jak i znakomita zabawa do białego rana. Będziemy z Wami od momentu powitania, aż do wyjścia ostatniego gościa.